نسخه جدید همراه بانک سینا با ۱۵ قابلیت نوین

نسخه جدید همراه بانک سینا با قابلیت های جدید و جلوه های گرافیکی جذاب و با امکانات و امنیت بیشتر برای دارندگان سپرده در بانک سینا به بهره برداری رسیده است.
مدیرعامل بانک ملت اعلام کرد
پشتیبانی بانک ملت از طرح‌های سازمان حج

مدیرعامل بانک ملت در نشست های جداگانه ای با نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت و همچنین رییس این سازمان، از آمادگی این بانک برای توسعه و تقویت همکاری های فی ما بین خبر داد.
با حضور رئیس پژوهشکده پولی و بانکی
سامانه دیتامیت موسسه ملل رونمایی شد

سامانه دیتامیت موسسه ملل با حضور رئیس پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی و مدیرعامل این موسسه در حاشیه هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت رونمایی شد.
معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی مطرح کرد
تلاش بانک مرکزی برای رفع دغدغه استارت‌آپ‌ها

معاون فناوری های نوین بانک مرکزی با بیان اینکه جلسات متعددی برای رفع دغدغه‌های استارت‌آپ‌ها برگزار شد، گفت: تدوین سیاست‌های فناوری‌های مالی به دلیل تغییر در ساختار گذشته کار دشواری است.
در حاشیه همایش بانکداری الکترونیک اعلام شد
سیف: دلار نخرید، ضرر می کنید

رییس کل بانک مرکزی با اشاره به ورود بانک مرکزی به بازار ارز تاکید کرد که سرمایه گذاری در بازار ارز به هیچ وجه توجیه اقتصادی ندارد، کسانی که منابع خود را به ارز تبدیل می کنند نهایتا متضرر می شوند.
تصمیم جدید بانک مرکزی برای اصلاح نظام کارمزدی
سیف: ناچار به اصلاح نظام کارمزدی هستیم

رییس کل بانک مرکزی گفت: برای ایجاد تعادل باید ساختار کارمزدی چه در بانکداری الکترونیک چه در سایر خدمات بانکی باید اصلاح شود و ما ناچار به اجرای این مهم هستیم.
وزیر ارتباطات در همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت خبر داد
۴۲ میلیارد تومان کلاهبرداری در 6 ماه!

وزیر ارتباطات با تاکید بر ضرورت امنیت شبکه بانکی گفت: آمارها نشان می دهد که ۴۲ میلیارد تومان کلاهبرداری و تراکنش غیرمجاز در ۶ ماهه اول سال انجام شده است.
رییس پژوهشکده پولی و بانکی مطرح کرد
ترکیب درآمدی بانک‌ها باید تغییر کند

رییس پژوهشکده پولی و بانکی با تاکید بر نیاز به تغییر در مدل کسب درآمد بانک‌ها، گفت: انتظار می‌رود همزمان با افزایش کیفیت خدمات، درآمدهای کارمزدی جایگاه خود را در ترکیب درآمدی بانک‌ها باز ‌یابد.
تا فردا ادامه دارد
هفتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک آغاز شد

هفتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران آغاز شد.
مجلس به دولت اجازه داد
مجوز بررسی حساب‌های بانکی صادر شد

کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی پس از بررسی لایحه بودجه سال آینده، مجوز بررسی حساب‌های بانکی در راستای حذف یارانه غیرنیازمندان را به دولت داد.
جزییات نشست سیف با نمایندگان اعلام شد

عضو هیات رییسه کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس، گفت: روالی که پرداخت بدهی‌ها طی می‌کند معقول و منطقی بوده و بالای ۹۰ درصد بدهی سپرده گذاران زیر ۲۰۰ میلیون تومان پرداخت شد.
عضو هیات علمی پژوهشکده بانک مرکزی
راهکار حل مشکل موسسات مالی غیرمجاز

چند سالی می‌شود که مشکل ورشکستگی موسسات مالی و اعتباری خواب از چشم سپرده‌گذاران بانکی ربوده است.
از طریق شعب سراسر کشور بانک سپه
پرداخت سود سهام شرکت احیاء صنایع خراسان

براساس قرارداد میان این بانک و شرکت احیاء صنایع خراسان عملیات پرداخت سود سهام سهامداران شرکت مذکور هم اکنون از طریق کلیه شعب بانک سپه آغاز شده است.
با ارسال نامه به وزیر امور خارجه صورت گرفت
تشریح دستاوردهای بانک سپه در پسابرجام

مدیرعامل بانک سپه با ارسال نامه به وزیر امور خارجه ضمن تبریک دومین سال خروج این بانک از تحریم ها, مهمترین دستاوردهای این بانک را در دوره دو ساله پسابرجام تشریح کرد.
توسط مرکز آمار ایران
نرخ تورم دی ماه ۸.۲ درصد اعلام شد

بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، تورم کل در دی ماه ۸.۲ درصد و در مناطق شهری، ۸.۱ درصد برآورد شده است.
به طور یک جا و نقد
بانک رفاه بلوک ۳.۸ درصدی "شبندر" را خرید

بانک رفاه کارگران امروز بلوک ۳.۸ درصدی غیر مدیریتی سهام شرکت پالایش نفت بندرعباس را به طور یک جا و نقد و به ارزش ۳۹۹ میلیارد تومان خرید.
مرکز پژوهش های مجلس خبر داد
نرخ دلار زمستان سال آینده ۴۴۵۰ تومان می‌شود

مرکز پژوهش های مجلس در برآوردی از نرخ ارز در سال آینده، از متوسط نرخ ۴۳۰۰- ۴۴۵۰ تومانی دلار برای فصل زمستان سال ۹۷ خبر داد.
فرصت تازه بانک ملی ایران برای خیرین

بانک ملی ایران از دیرباز رابط میان خیرین و نیازمندان بوده است. تازه ترین روش برای این کار، استفاده از اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن است.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس عنوان کرد
۵ عامل افزایش نرخ ارز در بازار آزاد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ۵ علت افزایش نرخ ارز در بازار را برشمرد و گفت:‌ لایحه بودجه و منفی بودن تجارت خارجی از این عوامل هستند.
عامل اصلی گرانی دلار در روزهای اخیر
دلار در بازار کمیاب شد

عامل اصلی گرانی دلار در بازار کمبود ارز نقدی بوده و صراف‌ها علت اصلی را کمبود تزریق ارز از سوی بانک مرکزی می‌دانند و می‌گویند: اگر بانک مرکزی وارد بازار می‌شد قیمت از ۴۷۰۰ تومان عبور نمی‌کرد.
۲راه پیش روی یارانه بگیران: انصراف یا چک شدن حساب بانکی!

یارانه‌بگیران ۲راه دارند؛ یا اجازه دهند تراکنش های مالی آنها که عمدتا حساب‌های بانکی است چک شود و از سوی دولت مورد آزمون وسع قرار گیرند یا اینکه اگر مایل به این کار نیستند، داوطلبانه انصراف دهند.
با وجود کاهش ۳ درصدی نرخ سود صورت گرفت
رشد کم سابقه سپرده‌های بلند مدت

ارقام پولی آبان ماه امسال نشان می‌دهد حجم سپرده‌های بلند مدت با ۴۳.۵ درصد رشد نسبت به آبان ماه سال گذشته و رشد ۴۵.۱ درصدی در ۸ ماهه امسال به رقم ۷۰۲ هزار میلیارد تومان رسیده است.
نخستین بانک خصوصی به تاپ پیوست

بانک اقتصاد نوین، نخستین بانک خصوصی هم به تاپ پیوست.
حیدر مستخدمین حسینی
اخذ مالیات از سپرده‌گذاران بانکی بد‌ترین تصمیم است

یک کار‌شناس ارشد بانکی‌ گفت: اخذ مالیات از سود، ساختار منابع بانک‌ها را بر هم خواهد زد و در شرایطی که اقتصاد بیمار و در رکود است بد‌ترین تصمیم اخذ مالیات از سپرده گذاران نظام بانکی است.
در بانک ملت آغاز شد
پرداخت سود قطعی اوراق مشارکت شرکت پالایش نفت بندرعباس

پرداخت مرحله پنجم سود قطعی اوراق مشارکت شرکت پالایش نفت بندرعباس منتشره سال ۱۳۸۹ در شعب منتخب بانک ملت آغاز شد.